Vítejte na webových stránkách trampské konference Tramp. 

Téma konference:

 • trampovaní 
 • toulky přírodou
 • mapy, GPS
 • tipy na vandry
 • čundry
 • trampská hudba

 • Aktuální počet členu konference 74  Přihlášení konference pomocí e-mailu
  Odešlete prosím prázdný e-mail na adresu tramp-subscribe@yahoogroups.com , obratem obdržíte e-mail s předmětem zprávy "Please confirm your request to subscribe to tramp " . Tento e-mail odešlete zpět (tlačítko odpověď, reply) a tím potvrdíte vaši žádosti o přihlášení do trampské konference. Po odeslání tohoto potvrzovací e-mailu vám budou automaticky zaslány všechny potřebné informace a budete přihlášeni do konference. 

  Přihlášení konference pomocí WWW stránek
  Subscribe to tramp
  Powered by groups.yahoo.com

  Odhlášení konference pomocí e-mailu
  Odešlete prázdný e-mail na adresu tramp-unsubscribe@yahoogroups.com a poté vám bude automaticky zaslán e-mail s předmětem zprávy "Please reply to unsubscribe from tramp". Na tento e-mail musite odpovědět pomocí tlačítka Odpověď či Reply ve vašem poštovním programu. Poté budete odhlášeni z konference.


  Informace o konferenci
  Vaše příspěvky zasílejte na adresu tramp@yahoogroups.com
  Webová adresa této konference je http://groups.yahoo.com/group/tramp
  Konferenční server nabízí mimo jiného taky velké množství služeb: archiv konference, sdílení souborů (20MB), hlasování, vlastní odkazy, databázi, chat, atd.
  Konference umožňuje tři základní způsoby doručování zpráv:
  1) "Individual Emails" - tento způsob je nastaven automaticky při přihlášení konference. Při této volbě vám budou zasílány všechny příspěvky z konference.
  2) "Daily Digest" - Při nastavení této volby vám konferenční server zašle jeden e-mail obsahující všechny příspěvky za předešlý den. V úvodu tohoto e-mailu jsou tyto příspěvky vypsány a to včetně e-mailu autora a předmětu(subjektu)
  3) "No mail/web only" - Tato volba potlačí zasílání všech e-mailů z konference na vaší e-mailovou schránku. Příspěvky máte možnost prohlížet jen na webových stránkách na adrese http://groups.yahoo.com/group/tramp/archiv
  Při prohlížení arcivu se na webová stránky musíme přihlásit svým identifikačním jménem a heslem. Přesný postup najdete zde !!!


  Home PageKonference TrampInformace o GPSGalerie fotekTipy na výlet
  Trampské odkazyKniha návštěvSend Email

  All rights reserved Pavel Hopfner 2000
  25.2.2002 17:01